Bezmaksas tiešsaistes seminārs

04/10/2021

Reģistrējies, lai skatītos video.

Semināra tēma

Kā nesamierināties ar dabā ieprogrammēto novecošanos

Par semināru

Kā nesamierināties ar dabā ieprogrammēto novecošanos un tai pierādīt pretējo?

Tā dabā ir iekārtots, ka cilvēkam pēc reproduktīvā vecuma virsotnes sasniegšanas, kas vidēji ir ap 30 gadu vecumu, daudzi veselības parametri pasliktinās.

Kas nozīmē – lai cilvēks arī pēc šī vecuma ilgstoši saglabātu sevi enerģisku, spēcīgu un veselu, pastiprināti jāsāk rūpēties par savu organismu. Izņēmums nav arī kauli un muskuļi.

Muskuļi dāmas interesē tikai tik daudz, lai saglabātu "slaido līniju". Respektīvi izskats ir tas, kādēļ sievietes jebkad darītu kaut ko muskuļiem. Diemžēl arī samērā daudz vīriešu rūpējas par savu muskuļu masu izskata dēļ. Taču retais vien zina, kāda nozīme muskuļiem. Taču vēl mazāk ir to vīriešu un sieviešu, kas zina, kāda loma šajā visā ir kauliem. Cik lielā mērā novārtā atstāta ir izpratne par to, ka gan kaulu blīvums un muskuļu masa ir teju svarīgākie noteicošie faktori vispārējai cilvēka veselībai un jaunības saglabāšanai. Cik liela nozīme šiem ir labbūtībai, jo kauli un muskuļi ietekmē vienu no svarīgākajām ķermeņa sistēmām – hormonālo sistēmu.

Šajā lekcijā par veselības aspektiem saistībā ar muskuļiem un kauliem – īpaši sievietēm, jo tieši dāmas visvairāk neizmanto visus labumus, ko sniedz pienācīgas rūpes par saviem muskuļiem un kauliem.

Vairāk

Par lektoru

Kaspars Vendelis – biohakeris

Par mani

Kaspars Vendelis – biohakeris

Latvijas biohaking kustības pionieris un vides veidotājs.

Starptautiskās un Latvijas skatuves lektors, veselības, performances un potenciāla treneris komandām un individuāli. Komunikators un autors.

3 bērnu tēvs, kas vēlas dzīvot līdz 120. Tas nozīmē – fokusēties nevis uz gadu pielikšanu dzīvei, bet piepildīt dzīvi, lai tas iedvesmotu arī līdzcilvēkus.

Žurnāla “Kā Būt Laimīgai” regulārs rakstu autors.

Veselības un biohacking platformas “Veselība kā process” veidotājs.