Bezmaksas tiešsaistes seminārs

25/05/2021

Reģistrējies, lai skatītos video.

Semināra tēma

Viss ir galvā. Vai tik tiešām?

Par semināru

Kā Tu Jūties? jeb kurss par interocepciju

Iemācīties sajust sevi, sevi iepazīt līdz sirds dziļumiem.

Sevi saprast un just nozīmē parūpēties par sevi uz visu mūžu. Gan par savu veselību, savu izskatu, enerģijas līmeni. Par jebko.
Jo receptes, pieejas un triki strādā tikai īsu brīdi. Taču, izprotot sevi, tu iemācīsies tikt galā ar jebkuru izaicinājumu visā dzīves garumā.

Šīs lekcijas/ nodarbības mērķis ir ar praktisku pieeju aicināt apstāties un iemācīties pazīt sevi no sirds dziļumiem. Nevis vienkārši pabūt ar sevi klusumā, bet gan diezgan precīzi iemācīties lasīt sevi, apgūt savu iekšējo pasauli, prasmes, lai arī ārējā pasaulē tu īstenotu savu potenciālu.

Tieši šobrīd mēs visi par daudz strādājam, par daudz slīdam pa dzīves virspusi. Par maz iedziļināmies sevī. Tāpēc nespējam atšķirt un nepazīstam nedz savas emocijas, nedz sajūtas, par ko tās mūs grib pavēstīt. Tieši šobrīd prasās zināšanas, kuras, ja pielieto prakstiski, kļūstam pašpārliecinātāki, viedāki un tādējādi laimīgāki cilvēki.

Iemācīties sevi saprast un just – tas nozīmē – iemācīsies parūpēties par sevi uz visu mūžu. Gan par savu veselību, savu izskatu, enerģijas līmeni. Par jebko.
Jo receptes, pieejas un triki strādā tikai īsu brīdi. Taču, izprotot sevi, tu iemācīsies tikt galā ar jebkuru izaicinājumu visā dzīves garumā.

Vairāk

Par lektoru

Kaspars Vendelis – biohakeris

Par mani

Kaspars Vendelis – biohakeris

Latvijas biohaking kustības pionieris un vides veidotājs.

Starptautiskās un Latvijas skatuves lektors, veselības, performances un potenciāla treneris komandām un individuāli. Komunikators un autors.

3 bērnu tēvs, kas vēlas dzīvot līdz 120. Tas nozīmē – fokusēties nevis uz gadu pielikšanu dzīvei, bet piepildīt dzīvi, lai tas iedvesmotu arī līdzcilvēkus.

Žurnāla “Kā Būt Laimīgai” regulārs rakstu autors.

Veselības un biohacking platformas “Veselība kā process” veidotājs.