Semināri

Pavasaris nav aiz kalniem, un jau pavisam drīz visapkārt varēsim vērot, kā daba mostas un plaukst. Līdz ar pirmajiem pumpuriem ļausim uzplaukt arī mūsu enerģijai, kārtīgi izkustoties kopīgā 50 minūšu “online” treniņā!

Tev noteikti ir sapņi un vēlmes, ko vēlies sasniegt un piepildīt 2022.gadā. Bet vai trūkst pārliecība par sevi un skaidrība, kā maksimalizēt savu potenciālu? Vai māc bailes un neziņa, kā sasniegtu kāroto?

Radīšanas cikls apraksta pāreju no vienas stihijas uz otru, no fāzes uz fāzi. Koks pārveidojas par Uguni, Uguns-par Zemi, Zeme - par Metālu, Metāls - par Ūdeni, bet Ūdens - par Koku. Šī cikla jēga ir ietverta tajā, ka katras stihijas enerģijas izpausme ir atkarīga no barības, ko tā saņem no cikla iepriekšējās stihijas.

Tā dabā ir iekārtots, ka cilvēkam pēc reproduktīvā vecuma virsotnes sasniegšanas, kas vidēji ir ap 30 gadu vecumu, daudzi veselības parametri pasliktinās. Kas nozīmē – lai cilvēks arī pēc šī vecuma ilgstoši saglabātu sevi enerģisku, spēcīgu un veselu, pastiprināti jāsāk rūpēties par savu organismu. Izņēmums nav arī kauli un muskuļi.

Pavēro, kādas sajūtas tevī rodas, kad tuvojas “atpūtas” laika beigas.

Iemācīties sajust sevi, sevi iepazīt līdz sirds dziļumiem.