Bezmaksas tiešsaistes seminārs

02/11/2021

Semināra tēma

Ciguna 5 stihijas

Par semināru

Radīšanas Cikls jeb Mātes un bērna likums.

Radīšanas cikls apraksta pāreju no vienas stihijas uz otru, no fāzes uz fāzi. Koks pārveidojas par Uguni, Uguns-par Zemi, Zeme - par Metālu, Metāls - par Ūdeni, bet Ūdens - par Koku. Šī cikla jēga ir ietverta tajā, ka katras stihijas enerģijas izpausme ir atkarīga no barības, ko tā saņem no cikla iepriekšējās stihijas.

Vienas nodarbības laikā mēs iepazīsim 5 stihijas, pabūsim rudenī, ziemā, pavasarī, vasarā un atvasarā, jo katrai no stihijām ir atbilstošs viens no gadalaikiem (jā, ķīniešiem tie ir 5).

Nodarbība būs interesanta gan ciguna iesācējiem, gan praktizētājiem. Pavisam vieglā, saprotamā un radošā veidā izzināsim katru no 5 elementu plūsmām, uzzināsim par meridiāniem un katrai no stihijām atbilstošajām krāsām, orgāniem, dziedinošajām skaņām - pat emocijām.

"Saskaņā ar ķīniešu uzskatiem, Piecas stihijas izpaužas visās mūsu pasaules, mūsu Visuma parādībās: izplatījumā un laikā, zvaigznēs, klimatā, gadalaikos, augu un dzīvnieku pastāvēšanā un, visbeidzot, cilvēku dzīvēs. Dzīvo būtņu orgāni un audi, kā arī to uztvertspēja, sajūtas, emocijas un psihiskās iespējas ir cieši saistītas ar stihijām. Stihijas uztur līdzsvaru cita citā, rada cita citu, pāriet un bloķē cita citu. Ja enerģētiskie stihiju līmeņi nav līdzsvaroti, tad cilvēkiem rodas diskomforts un slimības, bet sabiedrībā - nemieri, revolūcijas, kari. Kad stihijas ir līdzsvarotas un spēcīgas, cilvēks atgūst veselību, bet pasaule - harmoniju, skaistumu un labestību". /Bjans Džindžuns/

Nodarbību vadīs Zita Siliņa, sertificēta ciguna trenere, ciguna grupas “CigunCilts” www.ciguncilts.lv radītāja un vadītāja.

Nodarbības ilgums: 1h 30min

Vairāk

Par lektoru

Zita Siliņa – ciguna pasniedzēja

Par mani

Zita Siliņa – ciguna pasniedzēja

Zita Siliņa ir pārmaiņu trenere, sertificēta ciguna un taidzi instruktore un vienkārši cilvēks, kas, ticot saviem sapņiem, spēj neatlaidīgi doties to sasniegšanas virzienā.

Galvenais mērķis - būt laimīgai šodien un radīt pasauli ap sevi gaišāku un laimīgāku!

“Es vēlos pēc iespējas vairāk cilvēkus pasaulē iepazīstināt ar ciguna dziedinošo mākslu. Ciguns dziedinājis mani, tas var palīdzēt uzlabot ikviena dzīves kvalitāti! Es ne tikai tam ticu, es to ZINU, jo pati to pieredzēju!”

Zitas ceļš ir bijis ērkšķains ar dziļiem kritieniem un atkal spēkpilniem pacēlumiem. 20 gadu atbildīgos amatos, vadot mārketingu un Latvijā veiksmīgus tirdzniecības centrus, ir izveidojuši Zitu par varošu un spēcīgu personību. Viņa prot nepadoties un iet cauri grūtībām ar ticību un paļaušanos un ceļā daloties un iedvesmojot citus. Zita zin, ko nozīmē celties un spītīgi teikt, ka varu un izdosies! Darot darbu, kuru mīlēja, izdega, jo nemācēja apstāties! Taču Visums Zitai atsūtīja cigunu un viņa ieguva jaunas iespējas un pat  - jaunu dzīvi.

Zita ar ciguna palīdzību īsā laikā atrisināja vairākus personiskās veselības jautājumus, piemēram, izdegšanas sindromu, iemācījusies pieņemt un mīlēt sevi un citus, būt mierā un harmonijā.

“Šodien ciguns ir ne tikai mans darbs, bet arī mans dzīvesveids!”

“Līdz ar Ciguna ienākšanu, mana dzīve ir kļuvusi kā līkumains ceļš. Tas ir ceļš nezināmajā, bet aizraujošs un interesants.  Katrs tā pagrieziens vēl vairāk pārsteidz un liek saprast, ka lielākoties dzīvē nenotiek tā kā prāts to izdomājis.Mana ceļa galvenā norāde ir - SIRDS!”

Zitas pieredze

Apguvusi medicīnisko cigunu Dr. Igora Kudrjavceva skolā "Saules ceļš";
Mācījusies pie Hansa Mencka (Hans Menck) "Freedom School of Martial Arts";
Apmeklējusi kursus un lekcijas, papildinājusi zināšanas pie Dr. Džefrija Juena (Jeffrey Yuen), kā arī apmeklējusi klasiskās medicīnas kursu "Vizuālā diagnostika saskaņā ar ķīniešu medicīnas principiem, prāts ķīniešu medicīnas redzējumā”;
Piedalījusies seminārā "Balss.Tavas veiksmes instruments" pie pasniedzējas Danas Indānes –Surkienes;
Piedalījusies un apmeklējusi nodarbības "Deju un kustības terapijas grupā" pie pasniedzējas Simonas Orinskas;
Apguvusi izglītības programmu "Buto māksla" 20 nodarbību ciklā un 60 akadēmisko stundu apjomā pie pasniedzējas, sertificētas deju un kustību terapeites, supervizores Simonas Orinskas; 40 gadu vecumā, piepildot vienu no saviem sapņiem, apguvusi Laikmetīgās dejas intensīvo kursu pie horeogrāfes Indras Reinholdes;

Vairāk